About

Čau! Esmu kāzu un modes fotogrāfe. Lielāka vai mazāka fotokamera ir bijusi manās rokās jau no 13 gadu vecuma, kad sāku fotografēt pasauli, kurā augu. Tīņu gados absolvēju modeļu skolu, tam sekoja mācības mākslas un dizaina skolā, visbeidzot studijas kultūras menedžmentā un radošajā fotogrāfijā.

Fotokamera mani ir aizvedusi uz pasakainām vietām un ļāvusi iepazīt talantīgus dizainerus un traki iemīlējušos pārus gan Latvijā, gan ārpus tās. Īpašu vietu manā portfolio ieņem arī Portugāle, kur esmu pavadījusi daudzas jo daudzas dienas veikborda un veiksērfa nometnē, ķerot gan laiskus, gan adrenalīna pilnus mirkļus.

Gribētos dēvēt sevi “easy-going” personu, kas var salauzt ledu ar atraisītu smaidu un kādu (ne vienmēr smieklīgu) joku. Apkārtējie ir teikuši, ka no manis staro cilvēkmīlestība, kas liek justies nepiespiesti un brīvi. Man ir ļoooti svarīgi, ka apkārtējie mani uztver kā draugu un tā ir atmosfēra, ko cenšos radīt. Draudzējos arī ar sarkasmu un novērtēju labu humoru.

Esmu pati sev pats lielākais kritiķis un iedziļinos arodā, ko daru. Man ir svarīgi, lai bildei ir raksturs un tā rada emocijas. Lai cik banāli tas neskanētu – ķeru sajūtas.

Brīvos brīžos mani var atrast pastaigās ar ķepainu draugu vārdā Pērkons vai kādā citā pasaules malā, nenogurdināmi jūsminoties par dabu un kultūru, kas ir mans lielākais iedvesmas avots. 

Laura Viluma / Laura Viluma Wedding and Fashion photographer

View more